Odzież sportowa na zamówienie. Nadruki na koszulkach. Łódź.

Odzież sportowa

odziezsportowa

Produkcja odzieży sportowej to nasza specjalność.  Pasja projektowania i podejmowania wyzwań tworzy niezapomniane sportowe kolekcje.

 

 

 

Koszulki

Koszulki dla większości dyscyplin sportowych. Ciekawe kroje i niepowtarzalne wzory to obok trwałości najważniejsze cechy tej grupy produktów. Poznaj nasze koszulki i ciesz się ich wyglądem oraz jakością.

Spodenki

Spodenki sportowe to produkt wygodny i dopasowany estetyką do koszulek. Wysokiej jakości materiały i dobry krój to gwarancja tego, że nie będziesz chciał zamienić ich na inne.

Dresy

Wygodne komplety dresowe wykonane z najnowszych materiałów to gwarancja zadowolenia i długotrwałego użytkowania naszych produktów.

Odzież Treningowa

Odzież treningowa to fundament ekwipunku każdego sportowca. To rzeczy, które pozwalają mu każdego dnia dawać z siebie wszystko by w dniu zawodów być zwycięzca.
Oferujemy komfortowy sprzęt. Spodnie treningowe, dresy, czapki i inny akcesoria szyte na miarę specjalnie dla Ciebie.

Bluzy

luzy w naszej ofercie występują w kilku modelach. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród wzorów z ekspresem lub kapturem. Możliwości nadruku czynią je wyjątkowymi i dzięki temu nawet lokalne drużyny mogą cieszyć się wyglądem unikatowym godnym światowych aren.

RÓŻNORODNOŚĆ DYSCYPLIN
Przez lata działania naszej firmy mieliśmy przyjemność tworzyć odzież dla wielu dyscyplin. Począwszy od koszykówki,piłki nożnej kończąc na żużlu i szermierce.Dzięki takim doświadczeniom jesteśmy gotowi na wszelkiego rodzaju wyzwania i z przyjemnością sprawimy, że sportowcy w naszych ubraniach będą prezentować się wspaniale.
ODZIEŻ DEDYKOWANA

 

Każdy klient to nowe wyzwanie i nowe produkty. Przygotowywane z myślą o konkretnej drużynie. Uwzględniamy nie tylko takie rzeczy jak kolorystyka i styl danej drużyny lecz także dokładne wymiary. Nie jesteśmy importerem z Chin nakładającym nadruki tylko pracownią tworzącą odzież w całości. Od szkicu do komfortowego produktu.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Jeśli potrzebujesz dokładnych informacji to skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do zapotrzebowania naszego klienta.