Odzież sportowa na zamówienie. Nadruki na koszulkach. Łódź.

Pamiątki sportowe

pamiatki

Pamiątki sportowe  to istotny element każdej dyscypliny. Nasze produkty to nie tylko gadżety dla kibiców. To także rewelacyjne akcesoria reklamowe, które poprawiają wizerunek każdej firmy.

PROPORCZYKI

Klasyczna sportowa pamiątka jeszcze nigdy nie wyglądała tak fajnie. Nasze proporczyki mają piękną kolorystykę, a jedynym ograniczeniem przy produkcji jest wyobraźnia.

SZALIKI

Szalik to ważna pamiątka dla kibiców wielu dyscyplin sportowych. Nasze produkty to gwarancja długowieczności i estetyki wykonania.

PODUSZKI

Poduszki ozdobne z kolorowym i pięknie odwzorowującym barwy nadrukiem. Wypełnione silikonową ociepliną. Przyjazne dla alergików.

KUBKI

Solidne kubki z niezniszczalnym nadrukiem. Projekt może zawierać wszystko, co uczyni go wyjątkowym. Zdjęcia, napisy, logotypy mogą teraz towarzyszyć nam przy piciu kawy.

SMYCZE

Popularny gadżet reklamowy oraz pamiątka sportowa. Różne wymiary i pełna kolorystyka. Projektujemy i produkujemy, co jest gwarancją wysokiej jakości.

DZIECIĘCE

Wykonujemy odzież sportową dla najmłodszych kibiców. W ofercie mamy również bardziej tradycyjne ubrania, a nawet takie produkty jak śliniaki czy śpiochy.

Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe pamiątki jakie produkujemy to zapraszamy na stronę klubu żużlowego Orzeł Łódź i oficjalny sklep —-> KLIKNIJ I ZOBACZ < —–